Domowy blog Wysokich Obcasów. Jego gospodyniami są: Kasia Bosacka i Joanna Sokolińska
Kategorie: Wszystkie | pisze blondynka | pisze brunetka | piszą obie panie
RSS
czwartek, 29 marca 2007
Blondynka, czyli Kasia Bosacka

 Katarzyna Bosacka, ur. w 1972 roku. Z wykształcenia jestem polonistką, z rozdania losu - dziennikarką. W „Wysokich Obcasach” odpowiadam za dział zdrowia i urody, w TVN Style przygotowuję i do spółki z Klaudią Carlos prowadzę program o zdrowiu i urodzie „Salon Piękności”.

Wcześniej dawałam korki, byłam opiekunką do dzieci, dyżurowałam w Poradni Językowej w TVP, retuszowałam płytki pod układy scalone, podwiązywałam chmiel w Bawarii.

Poza tym jestem żoną najlepszego męża - Marcina Bosackiego (także dziennikarza Gazety). Mamy troje dzieci. Jasiek 9 lat - typ męski, fizyczny (choć do przedszkola nosił szachy), zapalony piłkarz, fan Chelsea Londyn. Marynka lat 5, typ żeński, barbiowaty, fanka landrynkowych sukienek i bitej śmietany, Zosia - lat 3, typ słodki i przylepny.
Kiedy mam czas (a kiedy mam?) namiętnie gotuję, kibicuję komu się da (spokojnie mogłabym pracować w redakcji sportowej, czekam na oferty), czytam książki o grzybicach albo hemoroidach (bo muszę), a jeśli nie muszę to reportaże. Idę na koncert do filharmonii albo z koleżankami na piwo.

15:35, katarzyna.bosacka , pisze blondynka
Link Komentarze (7) »