Domowy blog Wysokich Obcasów. Jego gospodyniami są: Kasia Bosacka i Joanna Sokolińska
Blog > Komentarze do wpisu
Do Polski po nowe piersi

Dziś zadzwoniła do redakcji pani z pewnej firmy, która specjalizuje się w biuti-doradztwie (zapisałam na czerwono w nortesie numer tej firmy). Jeśli ktoś chce sobie zoperować to czy owo może tam zadzownić, a oni doradzą, opowiedzą o potrzebnych dokumentach i badaniach, o za i przeciw, i oddadzą na bezpłatną konsultację w ręce lekarza od urody (chirurg plastyczny albo dermatolog estetyczny). I to jest raczej mało ciekawe, ale jesli ktoś wytrwał do tej chwili - uwaga - będzie klu. 

Pani przyznała bowiem, że z dnia na dzień rośnie im liczba obcokrajowców (głównie kobiet), które przyjeżdżają do Polski po nowe nosy, biusty, biodra, usta, itp. Powoli stajemy się zagłębiem turystyki wszelakiej nie tylko krajoznawczej ale balangowej, stomatologicznej, a teraz jeszcze urodowej. Słowem kiedy my wyjeżdżamy do Europy, ona przyjeżdża do nas. I to się by zgadzało: niedawno wiceprezes Polskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych przyznał mi, ze w u nas nigdy nie będzie takiego rynku jak w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. I to wcale nie z powodów finansowych, ale dlatego, ze w Poslce są piękne kobiety, a wzorcowe, idealnie wypukłe kości policzkowe nazywane są w ich slangu wręcz „polskimi” (wykreślam z notesu numer tej firmy). Joasiu, widzisz jakie pozytywy dziś u mnie?           

poniedziałek, 14 maja 2007, katarzyna.bosacka

Polecane wpisy

  • Melduję posłusznie!

    Moja Droga! Po prawdziwym toranado jaki przeszła nasza rodzina, melduję posłusznie, że jestem gotowa do dialogu i żem się bardzo za Twoimi wpisami stęskniła. Si

  • [*]

    Trudno nie myśleć o tragedii pielgrzymów. Dziś na żaglówce mężczyzna stracił dwóch synów. Dziś, w dzień porodu,dziewczyna straciła pierwsze dziecko. Ale śmierć

  • Emerytura matki

    Nie mam jasności, czy emerytury małżeńskie to dobry pomysł, czy nie. Dziwi mnie jednak, że rząd zainteresowany polityką rodzinną i tym, żeby kobiety jak najwięc

Komentarze
mareksiu
2007/06/02 17:42:03
Bardzo ladna konkluzja, nie wiem czy Twoja lepsza, czy Wiceprezesa :) ale naprawde udana. Na chwile pozwala zapomniec, ze od nas sie wyjezdza po jakosc i normalnosc, a do nas sie przyjezdza po taniosc, wiec przyjezdzaja Ci, co sie nie boja opowiesci Bakuly czy zlocistego gronkowca (mozna jeszcze dodac strajki).

Slowem faktycznie Europa przyjezdza do nas, ale czy garnitur "jakosciowo-osobowy" wysylany tam rowna sie temu przysylanemu tutaj?
-
2007/07/17 21:16:55
takich slow o Polkach mi dzis potrzeba. jak balsam.
rano przypadkiem przechodzilam obok salonu pieknosci. na drzwiach byl napis o bezplatnych poradach (wyglad, dobor fryzury, makijaz). pomyslalam, co mogliby mi poradzic gdybym weszla. chcialabym, aby mi powiedzieli, ze jest dobrze jak jest.