Domowy blog Wysokich Obcasów. Jego gospodyniami są: Kasia Bosacka i Joanna Sokolińska
Blog > Komentarze do wpisu
Blondynka, czyli Kasia Bosacka

 Katarzyna Bosacka, ur. w 1972 roku. Z wykształcenia jestem polonistką, z rozdania losu - dziennikarką. W „Wysokich Obcasach” odpowiadam za dział zdrowia i urody, w TVN Style przygotowuję i do spółki z Klaudią Carlos prowadzę program o zdrowiu i urodzie „Salon Piękności”.

Wcześniej dawałam korki, byłam opiekunką do dzieci, dyżurowałam w Poradni Językowej w TVP, retuszowałam płytki pod układy scalone, podwiązywałam chmiel w Bawarii.

Poza tym jestem żoną najlepszego męża - Marcina Bosackiego (także dziennikarza Gazety). Mamy troje dzieci. Jasiek 9 lat - typ męski, fizyczny (choć do przedszkola nosił szachy), zapalony piłkarz, fan Chelsea Londyn. Marynka lat 5, typ żeński, barbiowaty, fanka landrynkowych sukienek i bitej śmietany, Zosia - lat 3, typ słodki i przylepny.
Kiedy mam czas (a kiedy mam?) namiętnie gotuję, kibicuję komu się da (spokojnie mogłabym pracować w redakcji sportowej, czekam na oferty), czytam książki o grzybicach albo hemoroidach (bo muszę), a jeśli nie muszę to reportaże. Idę na koncert do filharmonii albo z koleżankami na piwo.

czwartek, 29 marca 2007, katarzyna.bosacka

Polecane wpisy

  • Melduję posłusznie!

    Moja Droga! Po prawdziwym toranado jaki przeszła nasza rodzina, melduję posłusznie, że jestem gotowa do dialogu i żem się bardzo za Twoimi wpisami stęskniła. Si

  • [*]

    Trudno nie myśleć o tragedii pielgrzymów. Dziś na żaglówce mężczyzna stracił dwóch synów. Dziś, w dzień porodu,dziewczyna straciła pierwsze dziecko. Ale śmierć

  • Emerytura matki

    Nie mam jasności, czy emerytury małżeńskie to dobry pomysł, czy nie. Dziwi mnie jednak, że rząd zainteresowany polityką rodzinną i tym, żeby kobiety jak najwięc

Komentarze
2007/03/31 13:31:02
do artykulu leszka talko są dodane rysunki Endo i jeden z nich pokazuje operację plastyczną czy przeróbkę zdjęcia za pomocą photoshopa, a tu pani kasia też zdjęcie podrasowane dała :P
nieładnie, oj nieladnie :P
-
2007/04/01 22:51:10
Zdjęcie zrobiono mi podczas nagrywania programu dla TVN Style. Poza tym, że mam makijaż telewizyjny, nic nie ruszono.
-
2012/03/23 09:07:27
o tak, makijaż sceniczny jest bardzo szczelny. Nie widać żadnych niedoskonałości cery. Pieknie też wyszczupla:) sama miałam juz taki, najbardziej podobał mi się spray, który miał utrwalić efekt końcowy. Był taki mocny, że położyłam się spać i jak wstałam rano, makijaż wyglądał tak, jakbym wyszła dopiero co od wizazystki :)
-
vocalchord
2012/04/13 06:27:21
pANI kASIU, JAKĄ DIETĄ SIĘ pANI ODCHUDZA? cZYTAŁAM, ŻE dUKANEM.
-
2012/04/13 14:17:09
Witam Panią Pani Kasiu. Bardzo podobają mi się programy "Wiem, co jem " . Znajduję w nich wiele interesujących informacji . Ostatnio przeczytałam o Pani sukcesie w odchudzaniu , chętnie dowiedziałabym się szczegółów tej diety, bowiem sama borykam się od lat z nadwagą . Mam nadzieję , że nie przejmuje się Pani krytycznymi uwagami typu: sama nie wie jak się odżywiać i trzeba sztuczek aby ukryć dodatkowe kg. Ktoś kto jest szczupły przez całe życie bez względu na dietę, jaką stosuje nie zrozumie innych o pulchniejszych kształtach . Nie zawsze są one skutkiem złej diety i braku ćwiczeń. Czasem sama natura tak nas obdarza i trzeba olbrzymiego samozaparcia i walki aby schudnąć choć trochę . Niech Pani tak dalej trzyma i nagrywa swoje programy bo warto . A jeśli uda się Pani przemycić więcej informacji o odchudzaniu to jeszcze lepiej . Życzę dalszych sukcesów !. Wiesława
-
2012/04/26 09:45:51
Szanowna Pani Katarzyno,
chcialbym sie odniesc do jednej z Pani aktywnosci, mianowicie do walki z nadwaga.
Zapedzila sie Bosa sama w slepy rog. Twierdzac, ze "wie co je" stwiedza jednoczesnie, ze "wie co robi". Skazala sie Pani jedynie na sukces. Bosa musi schudnac. Zarobic troche sie na tym da, ale co dalej? Latwo stracic twarz i pozycje dobrej dziennikarki. A szkoda, bo jestecie Panie jedna z najlepszych redakcj na polskim rynku.
Ale jest ratunek dla Bosej. Dr. Kwasniewski, znany Pani zapewne polski wynalazek. Nie warto spogladac za miedze, gdy ma sie rozwiazanie pod reka. Kwasniewski dostarczy mase materialu na wiele dobrych artykulow i odpowiedzi na dreczace pytania.
Sami profitujemy z jego sposobu odzywiania. Po 7 latach sceptycyzmu wobec znajomych, ktorzy z ta "dieta" stracili trwale ona: 12 kg, on 26 kg. A co najwazniejsze wygadaja dzisiaj zdrowiej i mlodziej jak przed tymi 7 laty. I sa zdrowsi. On pozbyl sie cukrzycy i ojawow goscca. Mentalnie stali sie bardziej wywazeni, radosniejsi, aktywniejsi. Moja rodzina i ja zyskalismy po roku z dr.Kwasniewskim na tym samym. Stalismy sie inni, lubimy sie bardziej.
Stracilismy 7 lat na dojrzenie do gotowosci spojrzenia poza wtlaczane zewszad swiete prawdy dietetyczne. No coz, ziemia tez kiedys byla plaska.
Zycze zainteresowania tym spojrzeniem na temat. Moze Pani swoim piorem uczynic duzo dobrego sobie i innnym.
-
2012/04/27 09:28:34
Dzięki pani "Wiem co jem" zacząłem zwracać uwagę na wszystkie rzeczy w sklepach, nigdy nie kupuję na oko :) Zacząłem jeść zdrowo lecz też jem te niezdrowe rzeczy chudnę! W ciągu tygodnia zjem taki kogel-mogel: raz fastfood raz coś zdrowego i 2 razy pujdę na basen (w ciągu tygodnia). Na koniec tygodnia schudłem 1,5 kg! Pozdrawiam